O mne

Ahojte….

V prvom rade Vás vítam na mojej stránke a dúfam, verím že tu nájdete tú správnu hračku pre vášho psíka.

Tak a teraz trošku niečo o mne…..

Volám sa Soňa a mám 38 rokov, takže by som mohla napísať aj beletriu s tromi vydaniami, keby Vám chcem všetko opísať. Nebojte, nebudem Vás zdržiavať…Kto má dnes rád dlhé statusy ….

Začnem asi tým, že som vtipná, úprimná, pracovitá a hlavne milujúca mama dvoch krásnych synov, ktorých vychovávam s mojim vysnívaným mužom, ktorý má to najkrajšie srdce pod slnkom.

Teraz si možno hovoríte: ,,šťastná to žena´´ veru aj som, lebo som konečne našla čo som celý život hľadala .-). NO… Ale môj život predtým nebol ľahký, keďže som žila 4 roky s malým synom.

Ako som to zvládla? Môj syn bol mojím hnacím motorom, ktorý mi dával silu a energiu na všetko. A týmto mu aj ďakujem za to, že ho mám….Keďže sme boli spokojní a zvykli sme si na život vo dvojici…tak moje odpovede na otázky typu.: Stále sama? Už máš chlapa? A druhé dieťa nechceš?…..a ja som vždy s úsmevom odpovedala NIKDY … nechcem už ani chlapa ani dieťa…a NIKDY sa za žiadnym už sťahovať !!!!!!!!!!

A vtedy to prišlo …

Našla som ho ale veru  býval 250 km odo mňa.. Od toho dňa sme boli spolu každý víkend a po mesiaci ma zobral domov. Keď som videla kde býva, hneď mi bolo jasné, že sa budem sťahovať ja.  Možno mi neveríte, ale ja som ani na sekundu nezaváhala a nemala pochybnosti, že nemám do toho ísť. Z jeho strany to bolo to isté. Preto sme nevideli žiadne prekážky. Po 3 mesiacoch som dala v práci výpoveď..nechápali, čo sa deje. A za pol roka tak bolo. Počkali sme na polročné prázdniny a odišli sme so slzami v očiach od rodiny, od známych, od kamarátiek ….

nebolo to veru ľahké….ale vedela som, že keď chceme byť štastní musíme preto niečo spraviť, len som netušila, že budem musieť otočiť život hore nohami. Ľahšie mi to robil môj syn tým, že sa neskutočne tešil na nový život so svojim mužským idolom (novým ockom) s ktorým si rozumie tak, ako keby bol jeho vlastný. No, čo viac si priať?

Po presťahovaní som zostala do pár mesiacov tehotná, keďže sme túžili po spoločnom dieťati. Narodil sa mi ďalší syn. Ja viem bila som sa do pŕs, že už žiadne dieťa, ale pri ňom som zmenila názor na všetko.

Som človek, čo musí stále niečo vymýšlať,  kedže som aj trošku kreatívna a zručná. Keď som kočíkovala doma.. mala som pocit, že nie som užitočná. Našla som si štýl kočíkovať nohami, aby som zamestnala ruky. A vtedy ma napadlo, že by som mohla vyrobiť niečo pre zábavu so psíkom, keďže sa mi nonstop motal na dvore pod nohami. Stále mi nosil šišky, alebo kamene, aby som mu aportovala. A vtedy prišiel
ten nápad HRAČKA PRE PSÍKA ��. A tak vzniklo prvé PREŤAHOVADLO.

Tak ma to začalo baviť, že som hračky rozdávala po rodine, známych až sa hračka dostala medzi ľudí a začali mať záujem aj oni.

Chceli hračky ako darček, alebo potešiť svojho miláčika.

Spokojnosť mojich zákazníkov môžete vidieť v recenziách a radosť psíkov na fotkách.

Ja viem, vravela som, že budem stručná, možno som bola úprimnejšia ako so chcela, ale nejako to išlo samo od srdca, tak ako sú s láskou vyrobené aj hračky pre Vašich psíkov ,-)